Sport

Evertoni synon transferimin e dyshes së Realit

 

Evertoni synon që në afatin kalimtar të janarit të sjellë në “Goodison Park” dyshen e Realit, Isco dhe Luka Joviq, raportojnë mediat në Spanjë.

Bëhet e ditur se kjo është kërkesë e trajnerit të ekipit anglez, Rafael Benitez.