Sport

Napoli dhe Insigne ende pa marrëveshje të re

 

Napoli dhe sulmuesi Lorenzo Insigne ende nuk kanë arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës, shkruan “Calciomercato”.

Kontrata aktuale 30-vjeçarit i skadon në fund të qershorit të vitit 2022.