Sport

Malisheva ndal Ballkanin

 

Malisheva ka arritur të marrë një pikë të dielën në shtëpi, duke luajtur pa gola me Ballkanin.

Ndeshja ishte e hapur dhe me raste shënimi nga të dyja ekipet por nuk arritën të konkretizonin.