Sport

Liverpooli ndalet me barazim nga Brentfordi

 

Një nga ndeshjet më të mira të kësaj jave u zhvillua mes Brentfordit dhe Liverpoolit, që përfundoi me barazim 3:3.

Ethan Pinnock në minutën e 27-të i dha epërsinë vendasve fillimisht, para se Diogo Jota (31’) dhe Mohamed Salah (54’) të përmbysnin gjithçka.