Sport

Atalanta barazon ndaj Interit

 

Interi dhe Atalanta kanë luajtur baras të shtunën 2:2 në “Guiseppe Meazza” në një takim dramatik.

Ndeshja nisi më mirë për vendasit që gjetën golin në minutën e pestë. Sulmuesi Lautaro Martinez, shndërroi në gol asistimin e Nicolo Barellas për 1:0.