Sport

Norwichi i Rashicës mbetet pa pikë në Premier Ligë

 

Evertoni është kthyer te fitorja në Premier Ligë të shtunën pasi ka mposhtur në shtëpi Norwichin me rezultatin 2:0.

Golat për skuadrën e drejtuar nga trajneri, Rafael Benitez, u shënuan nga Andros Townsend në minutën e 29-të dhe Abdoulaye Doucoure në të 77-tën.