Sport

Milani në negociata për Iscon

 

Drejtuesit e MIlanit kanë nisur negociatat me Real Madridin për shërbimet e mesfushorit Isco. Bëhet e ditur se Milani po synon transferimin e Iscos gjatë miniafatit kalimtar, pasi 29-vjeçari ka kërkuar largimin nga “Santiago Bernabeu”.

Isco nuk është i kënaqur te Reali dhe po kërkon një ekip të ri, ku mund të ketë minutazh më të madhe.