Sport

Liverpooli, Juventusi dhe Milani në garë për Asension

 

Liverpooli dhe Juventusi janë në garë për transferimin e futbollistit të Real Madrdidit, Marco Asensio, raportojnë mediumet spanjolle të mërkurën.

25-vjeçari nuk po ka shumë hapësirë në ekipin e drejtuar nga Carlo Ancelottit dhe po e mendon largimin.