Sport

Dybala dhe Juventusi larg marrëveshjes

 

Juventusi dhe Paulo Dybala janë ende larg arritjes së një marrëveshjeje për kontratë të re, raporton “Calciomercato”.

Reprezentuesi i Argjentinës po kërkon një rritje të konsiderueshme të pagës, por ai ende nuk ka bindur klubin se e meriton, pasi bisedimet vazhdojnë të zvarriten.