Sport

Zakaria drejt Romës në janar

 

Mesfushori defensiv Denis Zakaria pritet të jetë përforcimi i parë i Romës në miniafatin kalimtar të janarit.

“Corriere dello Sport” ka shkruar të shtunën se Roma pothuajse ka arritur marrëveshje me Zakarian dhe po negocion me Borussia Moenchengladbachun për lirimin e tij.