Sport

Reali kërkon Pogban e Barellan

 

Real Madridi po synon të përforcohet gjatë afatit kalimtar të janarit. Mediat spanjolle kanë bërë të ditur se klubi nga La Liga është duke tentuar t’i transferojë dy futbollistë.

Në listën e presidentit të klubit, Florentino Perez, janë mesfushorët Paul Pogba dhe Nicolo Barella.