Sport

Nuhiu i Dritës thotë se Ballkani mori një pikë për të cilën kishte ardhur

 

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, mendon se skuadra që ai drejton ishte më kërkuese në duel me Ballkanin.

Sipas tij, Ballkani e mori atë për të cilën kishte udhëtuar. Drita dhe Ballkani luajtën baras 0:0, në ndeshjen e javës së katërt të Superligës.