Sport

Andi Zeqiri ftohet nga Zvicra

 

Sulmuesi shqiptar i Brightonit, Andi Zeqiri, është ftuar për tri ndeshjet e ardhshme të Zvicrës.

Ai është pjesë e listës për ndeshjen miqësore ndaj Greqisë dhe dy ndeshjeve kualifikuese për Botërorin 2022, ndaj Italisë dhe Irlandës së Veriut.