Sport

Juventusi siguron Locatellin

 

Mesfushori i Italisë, Manuel Locatelli do të jetë përforcimi më i ri i Juventusit, ka njoftuar të mërkurën “Football-Italia”.

Bëhet e ditur se Juventusi tashmë ka arritur marrëveshje me Sassuolon, dhe do ta zyrtarizoj transferimin e Locatellit të premten.