Sport

Teuta e pafat, pëson gol nga Shamrocku në kohën shtesë

 

Teuta e Durrësit ka qenë e pafat në ndeshjen e parë të rrethit të tretë të Ligës së Konferencës.

Takimi i zhvilluar të enjten mbrëma ndërmjet Shamrock Rovers dhe Teutës përfundoi 1:0 në të mirë të vendësve.