Sport

Vdes kontribuuesi i madh i futbollit ferizajas

 

Ish-futbollisti i mirënjohur dhe kontribuuesi i madh i futbollit ferizajas ka ndërruar jetë në moshën 55-vjeçare, ka njoftuar të enjten KF Ferizaj në “Facebook”.

Haxhimusa, gjithashtu ka qenë për një periudhë të gjatë edhe drejtor sportiv i Ferizajt.