Sport

Rabiot humb ndeshjen e parë të stinorit

 

Mesfushori i Juventusit, Adrien Rabiot, ka dëmtuar muskujt dhe si rezultat i lëndimit, ai pritet ta humb ndeshjen e parë të edicionit ndaj Udineses.

Lajmi është bërë i ditur nga “Zonja e Vjetër” e cila ka bërë të ditur se francezi do të ketë disa kontrolle gjatë dhjetë ditëve të ardhshme për të parë saktë gjendjen e tij.