Sport

Arne Slot thotë se fati dhe tifozët ishin vendimtar në kualifikimin e Feyenoordit

 

Feyenoordi eliminoi Dritën nga Liga e Konferencës, pas fitores 3:2 në ndeshjen e kthimit.

Trajneri i skuadrës holandeze, Arne Slot, ka deklaruar pas ndeshjes se Drita u tregua e rrezikshme.