Sport

Mbrojtësi Hoxha forcon Ballkanin

 

Mbrojtësi Rrustem Hoxha, i cili sezonin e fundit u shpall kampion me Teutën e Durrësit në Kategorinë Superiore të Shqipërisë, do ta vazhdojë karrierën në Kosovë për sezonin e ri.

Hoxha 30-vjeçar është përforcimi më i ri i Ballkanit dhe këtë e ka konfirmuar të enjten skuadra nga Suhareka.