Sport

E konfirmon Nedvedi: Ronaldo qëndron te Juventusi

FOTO: AP
 

Zëvendës-presidenti i Juventusit, Pavel Nedved, ka konfirmuar se Cristiano Ronaldo do të jetë pjesë e klubit bardhezi edhe për sezonin e ardhshëm.

‘’Ronaldo do të kthehet të hënën në stërvitje dhe do të qëndroj me ne’’, ka thënë shkurt ish-futbollisti çek.