Sport

PSG-ja, aksidentalisht bën të ditur transferimin e Ramosit

 

Paris Saint-Germaini duket se aksidentalisht e ka konfirmuar transferimin e qendërmbrojtësit Sergio Ramos.

Spanjolli ishte të mërkurën në stadiumin “Parc des Princes” të Parisit, dhe pritet të zyrtarizohet si lojtar i ri i PSG-së, të enjten.