Sport

Leedsi konfirmon largimin e Alioskit

 

Leeds Unitedi ka konfirmuar largimin e futbollistit shqiptar, Ezgjan Alioskit, të cilin e ka falënderuar për kontributin që ka dhënë.

Klubi anglez ka njoftuar se i kishte bërë ofertë Alioskit që të qëndronte, por nuk ka arritur të gjejë gjuhë të përbashkët me lojtarin dhe menaxherin e tij.