Sport

Ginter kërkon ta ndalë Cristiano Ronaldon

 

Mbrojtësi i Përfaqësueses së Gjermanisë, Mattihas Ginter, është i gatshëm të përballet me yllin e Portugalisë, Cristiano Ronaldo.

Mbrojtësi 27-vjeçar ka bërë të ditur se do t’i analizojë lëvizjet e Ronaldos dhe do të synon ta ndalë yllin portugez.