Sport

Probleme te Franca para ndeshjes me Gjermaninë

Foto: AP
 

Te Përfaqësuesja e Francës kanë nisur problemet ende pa filluar Kampionati Evropian.

Mediat franceze kanë raportuar se dy sulmuesit Oliver Giroud dhe Kylian Mbappe kanë pasur një mosmarrëveshje, ku është dashur të ndërhyjë përzgjedhësi Dider Deschamps, për të qetësuar situatën.