Sport

Bernard Berisha i dëshpëruar që nuk mori ftesë, akuzon për mungesë profesionalizmi

 

Bernard Berisha ka sqaruar situatën e tij lidhur me grumbullimin në përfaqësuesen e Kosovës.

Berisha, që luan në Rusi dhe tashmë ka nisur pushimet verore, ka thënë se nuk është ftuar nga selektori Bernard Challandes për ndeshjen me San Marinon dhe Maltën.