Sport

Bayern Munichu konfirmon largimin e tre lojtarëve

 

Bayern Munichu ka konfirmuar se në fund të edicionit do të largohen tre futbollistë. Faqja zyrtare e klubit gjerman ka njoftuar se David Alaba, Jerome Boateng dhe Javi Martinez.

Të tre futbollistët janë në fund të kontratave me klubin “bavarez” dhe nuk i kanë vazhduar ato.