Sport

Barcelona arrin marrëveshje me Garcian

 

Eric Garcia do t’i bashkohet Barcelonës pas përfundimit të këtij sezoni.

Mbrojtësi spanjoll ka arritur marrëveshje personale me klubin dhe do të transferohet në Camp Nou si futbollist i lirë.