Sport

Barcelona e Atletico barazojnë, “buzëqesh” Real Madridi

FOTO: AP
 

Barcelona dhe Atletico kanë barazuar pa gola në kryendeshjen e javës së 35-të në La Liga, rezultat ky që i shkon më shumë përshtati Real Madridit.

Të dyja ekipet zhvilluan një ndeshje të baraspeshuar, ku rastet nuk munguan.