Sport

Chelsea mund ta rikthejë Hazardin

 

Real Madridi po planifikon ta shesë gjatë kësaj vere Eden Hazardin. Problemet e shumta me lëndime dhe forma e dobët në të cilën ka kaluar sulmuesi belg ka bërë që drejtuesit e klubit të kërkojnë skuadër të re për Hazardin.

Sipas mediave spanjolle, drejtuesit e klubit madrilen për ta lënë të lirë Hazardin po kërkoj mbi 60 milionë euro.