Sport

Mourinho e dëshiron De Gean te Roma

 

Jose Mourinho ka nisur menjëherë planin për përforcimin e ekipit për sezonin tjetër.

Tekniku portugez e pëlqen shumë portierin David de Gea dhe dëshiron që ta ketë atë në ekip vitin tjetër.