Sport

Munishi: Ju tregova se kush është “baba”

 

Trajneri i Gjilanit e ka thumbuar skuadrën e Dritës pas barazimit në derbin e zjarrtë të Gjilanit.

Gjilani dhe Drita barazuan me rezultatin 1:1 në kuadër të xhiros së 33-të. Ky rezultat e ka lënë Dritën prapa në garën për mbrojtje të titullit, ndërsa Gjilani është pa objektiva deri në fund të sezonit.