Sport

Sarri e Gasperini kandidatë për ta marrë drejtimin e Tottenhamit

 

Tottenhami nuk është i interesuar vetëm për Maurizio Sarrin por edhe për trajnerin e Atalantas, Gian Piero Gasperinin.

“Football-Italia” të martën publikoi lajmin se Sarri është në negociata me Arsenalin dhe Tottenhamin.