Sport

Mahrez: Nuk filluam mirë, por kemi mundur të shënojmë edhe më shumë gola

Mahrez: Nuk filluam mirë, por kemi mundur të shënojmë edhe më shumë gola
 

Ylli i Manchester Cityt, Riyad Mahrez ka vlerësuar lart fitoren ndaj PSG-së.

Mahrez shënoi të dy golat në fitoren 2:0 të Cityt ndaj PSG-së, në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Championsit. City kishte fituar edhe ndeshjen e parë dhe kaloi në finale.