Sport

Hetemaj me Beneventon mposhtet nga Udinese

 

Përparim Hetemaj me Beneventon ka marrë një goditje në luftën për mbijetesë në Serie A.

Benevento pësoi në shtëpi 4:2 nga Udinese. Hetemaj ishte titullar dhe luajti 56 minuta.