Sport

Der Spiegel: Perez gënjen, ja faktet

Der Spiegel: Perez gënjen, ja faktet
 

Mediumi i fuqishëm gjerman, Der Spiegel ka publikuar dokumente përmes të cilave pretendon se dëshmon se si Florentino Perez ka gënjyer.

Presidenti i Real Madridit dhe Superligës Evropiane, në një intervistë të gjatë për “Chiringuito”, ka folur për çështjen se pse Bayerni, Borussia Dortmundi e PSG nuk janë në Superligë.