Sport

Liverpooli e sheh Suarezin si zëvendësues të Salahut

Liverpooli e sheh Suarezin si zëvendësues të Salahut
 

Liverpooli planifikon ta siguroj Luis Suarezin nëse Mohamed Salah largohet nga klubi këtë verë, raportojnë mediumet në Spanjë.

Sipas raportimeve, Salah mund ta vazhdoj karrierën te skuadra e Real Madridit dhe se do ta linte një vend të lirë për fazën e sulmit.