Sport

Arsenali dhe Tottenhami në garë për Mertensin

Arsenali dhe Tottenhami në garë për Mertensin
 

Dries Mertensi pritet të largohet nga Napoli gjatë verës, një vit para se t'i skadojë kontrata me klubin italian.

Për shërbimet e sulmuesit belg, janë të interesuara dy klube nga Londra që garojnë në Premier League.