Sport

Ylli i Tottenhami kërkon largimin

Ylli i Tottenhami kërkon largimin
 

Harry Kane do të largohet nga Tottenhami, por do të mbetet në Premier League.

Mediat angleze kanë raportuar të martën se dëshira e sulmuesit anglez është të qëndroj në Ishull. Interesim për Kane kanë shprehur Manchester City dhe Manchester Unitedi.