Sport

Hadërgjonaj e Sadiku të plotë në barazimin e Kashimpashës

Hadërgjonaj e Sadiku të plotë në barazimin e Kashimpashës
 

Florent Hadërgjonaj dhe Loret Sadiku kanë luajtur gjatë tërë takimit te Kashimpasha që nuk arriti të marrë më shumë se një pikë në shtëpi përballë Yeni Malatysaspor.

Ndeshja e zhvilluar të hënën në kuadër të xhiros së 34-t të Superligës së Turqisë, përfundoi pa gola.