Sport

McKennie i lumtur te Juventusi

McKennie i lumtur te Juventusi
 

Mesfushori amerikan Weston McKennie është shumë i lumtur te Juventusi, ka zbuluar agjenti i tij, David Muller.

Madje, Muller të hënën për mediumet italiane ka thënë se McKennie nuk e ka ndërmend të largohet nga Juventusi dhe të gjitha lajmet për një largim eventual të tij në fund të këtij sezoni, janë thjeshtë spekulime.