Sport

Messi të shtunën luan me Barçën në stadiumin e 90-të

Messi të shtunën luan me Barçën në stadiumin e 90-të
 

Lionel Messi do të luajë në dy ndeshje vendimtare brenda një jave. Messi do ta kërkojë titullin e 11-të në La Liga dhe Kupën e Mbretit për herën e shtatë.

Katër herë deri tani i ka fituar dy titujt kryesor brenda në vend me Barcelonën.