Sport

Futboll, Superliga nis të premten

Futboll, Superliga nis të premten
 

Ndeshja ndërmjet Arbërisë dhe Trepçës ’89, do ta hap xhiron e 28 të Superligës së Kosovës në futboll.

Kjo ndeshje, do të luhet të premten prej orës 15:00 në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, në të cilin Arbëria po i luan duelet si vendase kohët ë fundit.