Sport

Lukaku shënon e asiston në fitoren e Interit

Lukaku shënon e asiston në fitoren e Interit
 

Romelu Lukaku shënoi një gol dhe asistoi në një tjetër për Lautaro Martinezin.

Interi të mërkurën mbrëma mposhti vizitorët e Sassuolos me rezultatin 2:1.