Sport

Ylli mposht Prishtinën dhe kalon në gjysmëfinale të Ligës Unike

Foto: Ilustrim
 

Golden Eagle Ylli ka avancuar në gjysmëfinale të Ligës Unike, pasi ka triumfuar ndaj Sigal Prishtinës në çerekfinale të “Final 8”.

Ndeshja e zhvilluar në palestrën “Mizahir Isma” në Rahovec, ka përfunduar me fitoren e Yllit me rezultatin 87:70.