Sport

KTV-ja nis transmetimin direkt të ndeshjeve kryesore të Ligës së Parë në futboll

 

Kohavisioni nis transmetimet direkte të ndeshjeve kryesore të Ligës së Parë të Kosovës në futboll.

Derbin e javës së 21-të të Grupit B, ndërmjet Flamurtarit dhe Ulpianës, do të mund ta ndiqni ekskluzivisht në KTV.