Sport

Ramadani: Barazimi ndaj Gjilanit na penalizon në garën për titull

 

Trajneri i Prishtinës, Zekirija Ramadani ka thënë se barazimi ndaj Gjilanit e penalizon ekipin e tij në garën për titull të kampionit. Ai ka thënë se futbollistët kishin dëshirën për fitore, por jo në nivelin e kërkuar.

Ndeshja e mbetur e xhiros së 26-të e Superligës në futboll në mes Prishtinës dhe Gjilanit përfundoi me rezultat të barabartë, 0:0. Kjo ndeshje u zhvillua të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.