Sport

Daku: Gjithmonë i gatshëm të jap më të mirën për Kosovën

Foto: FC Ballkani/Facebook
 

Seleksionuesi i Kosovës, Bernard Challandes, e ka përcjellë në stadium ndeshjen mes Ballkanit dhe Trepçës ’89.

Sulmuesi i Ballkanit, Mirlind Daku, mendon se i takon përzgjedhësit, Bernard Challandes që të vendos nëse e meriton të ftohet apo jo te Kosova.