Sport

Shkëmbi: Drita erdhi për barazim

Foto: FC Ballkani
 

Trajneri Bledi Shkëmbi ka thënë se derbi i xhiros së 25-të në Superligën e Kosovës në futboll ajo në mes skuadrës së tij Ballkanit dhe Dritës, ka qenë i zbehtë.

Ndeshja e luajtur të dielën në Suharekë përfundoi me rezultat të barabartë, 0:0. Shkëmbi tha se Drita nuk kishte udhëtuar për fitore.