Sport

Berisha e Zeneli barazojnë kundër Lyonit

Berisha e Zeneli barazojnë kundër Lyonit
 

Reprezentuesit e Kosovës, Valon Berisha dhe Arbër Zeneli kanë marrë një pikë me skuadrën e tyre Reimsin.

Takimi i xhiros së 29-të në elitën e futbollit francez ndërmjet Reimsit dhe Lyonit përfundoi baras, 1:1.