Sport

Ekipi i LeBronit triumfon në ndeshjen e Yjeve të NBA-së

Ekipi i LeBronit triumfon në ndeshjen e Yjeve të NBA-së
Foto: AP
 

Ekipi i LeBron James ka mposhtur me rezultat 170:150 Ekipin e Durantit, në spektaklin e ndeshjes së Yjeve në NBA mbrëmjen e djeshme.

Ekipi i LeBronit ishte favorit për ta fituar këtë ndeshje dhe ia doli ta bëjë falë 35 pikëve të Giannis Antetokounmpo, greku që u zgjodh edhe si MVP-ja i mbrëmjes.